
OFS Credit Company, Inc. (OCCIN)
Сүүлд шинэчилсэн: 2026-10-25 18:03:40. Үнийн мэдээлэл нь хамгийн сүүлийн хаалтын өгөгдлийг тусгасан бөгөөд дараагийн арилжааны өдөр шинэчлэгдэж эхэлнэ. Хувьцааны үнийн өгөгдлийг Massive-ээс авдаг.
Тойм
OFS Credit Company, Inc. (OCCIN) нь -- салбарт үйл ажиллагаа явуулдаг бөгөөд NASDAQ дээр Жагсаасан. Тус хувьцааны үнэ одоогоор $24.93, зах зээлийн капитализаци нь -- бөгөөд P/E харьцаа нь -- байна. Сүүлийн 52 долоо хоногийн хугацаанд үнэ нь $24.30-оос $26.00 хүртэл хэлбэлзсэн. Энэ хуудсанд түүний хамгийн сүүлийн үеийн зах зээлийн гүйцэтгэл, үнэлгээ, үнийн чиг хандлага болон компанийн мэдээллийг багтаасан.
Зах зээлийн гол өгөгдөл
-- | |
$24.89 | |
$26.00 | |
$20.39 | |
$24.92 | |
73.00 | |
3.04K | |
-- | |
$26.00 | |
$24.30 | |
-- | |
-- |
OFS Credit Company, Inc. (OCCIN) Хамгийн сүүлийн хаалтын хувьцааны үнэ
OFS Credit Company, Inc. (OCCIN) хамгийн сүүлд $24.92-д хаагдсан бөгөөд 2026-10-23 20:00:00, байдлаар өмнөх хаалтаас $24.92 өөрчлөгдөөгүй.
Сүүлийн ээлжит арилжааны сессийн үеэр OCCIN нь $20.39 болон $26.00-ийн хооронд арилжаалагдсан бөгөөд арилжааны хэмжээ нь 73.00 хувьцаа байсан. Хаалтын үнэ нь дээд төгсгөлд ойролцоо болон 52 долоо хоногийн хүрээнийхээ дунд хэсгийн ойролцоо байсан.
OFS Credit Company, Inc. (OCCIN) Хувьцааны үнийн 7 хоногийн өөрчлөлт
Сүүлийн долоон хоногийн хугацаанд OFS Credit Company, Inc. (OCCIN) нь $24.93-оос $24.93 хүртэл өөрчлөгдөж, 0.02%-ийн бууралт ($0.00)-ийг илэрхийллээ.
Хувьцаа тухайн хугацаанд $24.81 болон $24.97-ын хооронд арилжаалагдсан. Хамгийн сүүлийн үнэ нь 7 хоногийн хэлбэлзлийн хүрээний дээд төгсгөлд ойролцоо бөгөөд энэ нь хүрээний дотор хэлбэлзэлтэй-ыг илтгэнэ.
Өдөр тутмын дундаж арилжааны хэмжээ 3.35 thousand хувьцаа байсан бөгөөд дээш нь өмнөх долоон хоногийн хугацаатай харьцуулахад өндөр арилжааны идэвхийг илтгэж байна.
OCCIN 52 долоо хоногийн үнийн Позиц
Позиц хүрээнд: 36.8%
OCCIN одоогоор $24.93-д арилжаалагдаж байгаа бөгөөд энэ нь түүнийг 52 долоо хоногийн доод үнэ болох $24.30-ээс 52 долоо хоногийн дээд үнэ болох $26.00 хүртэлх замын 36.8% байрлалд байна гэсэн үг. Энэ хувь нь тухайн хувьцааны 52 долоо хоногийн арилжааны хүрээн дэх харьцангуй байрлалыг илэрхийлэх бөгөөд үнэлгээ эсвэл ирээдүйн гүйцэтгэлийг илэрхийлэхгүй.
OFS Credit Company, Inc. (OCCIN) гэж юу вэ?
OFS Credit Co Inc нь хөрөнгө оруулалтад тогтмол бус, дүүрэлтэй байгууллага болох инвестицийн компани юм. Түүний хөрөнгө оруулалтын цэлийн зорилт нь одоогийн ашиг тухайн үеэр гаргах бөгөөд, энгийн хөрөнгө оруулалтын санхүүжилтийн төлөөлөл болон хөрөнгө оруулалтын төлөөлөл гэсэн хоёр дахь зорилтуудыг хамарч байдаг. Компани нь хөрөнгө оруулалтын төлөөлөл (CLO) хэсэгтэй болон хэсэгтэй бус шинэлэг хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын төлөөлөл (CLO) хөрөнгө оруулалтын хэсэгтэй болон хэсэгтэй бус шинэлэг хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын төлөөлөл (CLO) хөрөнгө оруулалтын төлөөлөл (CLO) хөрөнгө оруулалтын төлөөлөл (CLO) хөрөнгө оруулалтын төлөөлөл (CLO) хөрөнгө оруулалтын төлөөлөл (CLO) хөрөнгө оруулалтын төлөөлөл (CLO) хөрөнгө оруулалтын төлөөлөл (CLO) хөрөнгө оруулалтын төлөөлөл (CLO) хөрөнгө оруулалтын төлөөлөл (CLO)......OFS Credit Co Inc нь хөрөнгө оруулалтын төлөв бүхэл бус, дулаан төлөвтэй компани юм. Түүний хөрөнгө оруулалтын зорилго нь өсөлтийн аялалын хөрөнгө оруулалтыг хийж, хамгийн гол зорилго нь хөрөнгө оруулалтын санхүүжилтэй гэмт хэрэглээний (CLO) эрчимтэй болон хөрөнгө оруулалтын цаад хөрөнгө оруулалтын хувьцааны болон хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын хувьцааны хэсгийг хөрөнгө оруулаж, хөрөнгө оруулалтын өсөлтийн хөрөнгө оруулалтыг хийх юм. Компанийн хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын хэсгүүд нь хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын хөрөнгө оруулалтын хөрөн......
OFS Credit Company, Inc.-ийн мэдээлэл
| Бирж | NASDAQ |
| Компанийн вэбсайт |
MEXC дээр OFS Credit Company, Inc. (OCCIN) хувьцааг хэрхэн худалдаж авах вэ
Шаардлага хангасан хөрөнгө оруулагчид MEXC RealStocks-ээр дамжуулан OFS Credit Company, Inc.-ийн (OCCIN) бодит хувьцааг худалдан авах боломжтой. RealStocks данс нээх, USDT шилжүүлэх, мөн АНУ-ын хувьцааны захиалга өгөхийн тулд дараах гурван алхмыг дагана уу.
Түгээмэл асуултууд (FAQ)
1.Өнөөдөр OFS Credit Company, Inc. (OCCIN) хувьцааны үнэ хэд вэ?
2.OCCIN хувьцаа өнөөдөр өсөх үү эсвэл Буурах уу?
3.OCCIN урьдчилсан зах зээлийн үнэ гэж юу вэ?
4.Зах зээлийн бус цагийн дараах OCCIN үнэ гэж юу вэ?
5.OCCIN одоо хувьцааны арилжаа хийдэг үү?
6.OCCIN нь 52 долоо хоногийн дээд ба доод үнэтэйгээ харьцуулахад хаана байрлаж байна?
7.OFS Credit Company, Inc. аль салбарт хамаардаг вэ?
8.OFS Credit Company, Inc.-ийн зах зээлийн капитализаци хэд вэ, мөн хаана Жагсаасан бэ?
9.P/E харьцаа болон EPS-ийн хувьд OCCIN хэрхэн үнэлэгддэг вэ?
10.OFS Credit Company, Inc. ногдол ашиг төлдөг үү?
Бусад АНУ-ын Хувьцааг судлах
Хувьцаа хайх
OCCIN Хувьцааны тооцоолуур
OCCIN ширхэг хувьцаа болон USD хоорондын үнийг тооцоол.
OCCIN Хувьцааг USD руу хөрвүүлэх
1.00 OCCIN хувьцаа = 24.925 USD
Тооцооллууд нь хамгийн сүүлийн үеийн боломжит үнийн мэдээлэлд үндэслэсэн ойролцоолол бөгөөд зөвхөн лавлагааны зориулалттай.


