
J-Star Holding Co., Ltd (YMAT)
Останнє оновлення: 2026-10-23 06:35:40. Ціни відображають останні дані на момент закриття та знову оновлюватимуться наступного торгового дня. Джерело даних про ціни акцій — Massive.
Огляд
J-Star Holding Co., Ltd (YMAT) належить до сектору -- та котирується на біржі NASDAQ. Поточна ціна акції становить $2.11, ринкова капіталізація — $9.06M, а коефіцієнт P/E — --. За останні 52 тижні ціна акції перебувала в діапазоні від $0.85 до $13.00. На цій сторінці наведено останні ринкові показники, оцінку вартості, тенденції ціни та інформацію про компанію.
Ключові ринкові дані
$9.06M | |
$2.25 | |
$32.25 | |
$0.85 | |
$2.26 | |
358.53K | |
4.60M | |
-- | |
$13.00 | |
$0.85 | |
-- | |
-- |
Остання ціна закриття акцій J-Star Holding Co., Ltd (YMAT)
J-Star Holding Co., Ltd (YMAT) востаннє закрилася на рівні 2.26 $ станом на 2026-10-23 00:00:00; зміна порівняно з попередньою ціною закриття 2.26 $: без змін
Під час останньої основної торгової сесії акції YMAT торгувалися в діапазоні від 0.85 $ до 32.25 $, а обсяг торгівлі становив 358.53K. Ціна закриття перебувала поблизу нижньої межі та поблизу нижньої межі свого 52-тижневого діапазону.
Зміни ціни акцій J-Star Holding Co., Ltd (YMAT) за 7 днів
Протягом останніх семи днів ціна J-Star Holding Co., Ltd (YMAT) перемістилася з 1.58 $ до 2.11 $, що показує приріст на 33.73% (0.53 $).
Протягом цього періоду ціна акції коливалася від 1.28 $ до 2.74 $. Остання ціна перебуває поблизу середини 7-денного діапазону, що вказує на значне зростання.
Середній щоденний обсяг становив 12.91 million акцій, нижче порівняно з попереднім семиденним періодом, таким чином торгова активність: нижча.
Позиція ціни YMAT за 52 тижні
Позиція в діапазоні: 10.4%
Зараз YMAT торгується за ціною $2.11 і перебуває на відстані 10.4% від 52-тижневого мінімуму $0.85 до 52-тижневого максимуму $13.00. Цей відсоток відображає відносне положення ціни акції в межах її 52-тижневого торгового діапазону, а не оцінку її вартості чи майбутні результати.
Що таке J-Star Holding Co., Ltd (YMAT)?
J Star Holding Co Ltd займається дослідженням, розробкою та виробництвом вуглецевого волокна для широкого спектру продуктів, у тому числі вуглецевих велосипедів, вуглецевих ракеток, автозапчастин, зовнішнього спортивного обладнання та медичних виробів.
Інформація про J-Star Holding Co., Ltd
| Працівники | 65 |
| Біржа | NASDAQ |
| Вебсайт компанії |
Як купити акції J-Star Holding Co., Ltd (YMAT) на MEXC
Відповідні інвестори можуть купувати реальні акції J-Star Holding Co., Ltd (YMAT) через MEXC Акції. Виконайте ці три кроки, щоб відкрити фондовий рахунок, переказати USDT та розмістити ордер на акції США.
Поширені запитання (FAQ)
1.Яка ціна акцій J-Star Holding Co., Ltd (YMAT) сьогодні?
2.Акції YMAT сьогодні зростають чи падають?
3.Яка ціна YMAT на премаркеті?
4.Яка ціна YMAT на постмаркеті?
5.Чи торгуються акції YMAT зараз?
6.Де знаходиться ціна YMAT відносно свого максимального і мінімального значення за 52 тижні?
7.До якого сектора належить J-Star Holding Co., Ltd?
8.Яка ринкова капіталізація J-Star Holding Co., Ltd і де ця компанія котирується?
9.Як оцінюється YMAT на основі коефіцієнта P/E та EPS?
10.Чи виплачує J-Star Holding Co., Ltd дивіденди?
Дізнайтеся більше про акції США
Пошук акцій
Калькулятор акцій YMAT
Оцініть вартість між акціями YMAT та USD.
Акції YMAT в USD
1.00 акцій YMAT = 2.113 USD
Розрахунки є орієнтовними, здійснюються на основі останньої доступної ціни та надаються лише для довідки.



